פינוי רהיטים בעצמך – כך עושים את זה נכון

פינוי רהיטים בעצמך
תוכן עניינים

ישנם לא מעט מצבים בחיים בהם צריך להעביר רהיטים מנקודה אחת לשנייה ולפנות את הדירה. בחלק מהמקרים נעזרים בחברות הובלות לביצוע המשימה, ובחלק מהמקרים, עושים זאת לבד, באופן עצמאי. אם אתה רוצה לפנות רהיטים בעצמך, הכתבה הבאה תעזור לך להתנהל נכון ולקבל החלטות חכמות יותר שיעזרו לך בהובלה. 

מתי נדרש לפנות רהיטים מהבית

פינוי רהיטים בבית נדרש במצבים שונים. אם החלטת, למשל, לרכוש מקרר גדול חדש, במקום זה הישן, כדאי שתדאג גם לפנות אותו. הדבר נכון גם לגבי רכישת רהיטים מכל מיני סוגים, כמו ספות גדולות, מיטה זוגית ועוד. לפעמים צריך לפנות את הדירה מרהיטיה כאשר היא מוצעת למכירה או להשכרה או כאשר זוהי דירה שהועברה בירושה. לעיתים, פינוי שכזה הכרחי כדי לבצע ניקיון יסודי בדירה או אפילו שיפוץ.

מדוע מומלץ להיעזר בחברה מקצועית לשם כך

לא תמיד ניתן לעשות את זה לבד ולפעמים חברה מקצועית, המתמחה בהובלות, היא הדרך הנכונה. חברה כזו מיומנת ומנוסה מאד ויודעת כיצד להתמודד עם האתגרים השונים הצצים ועולים תוך כדי הפינוי וההובלה. לפעמים מדובר ברהיטים כבדים מאד שלא פשוט להוביל אותם (ובייחוד כשאין מעלית בבניין) ולעיתים, מדובר בציוד רגיש ועדין מאד ולפעמים זוהי כמות גדולה מאד של רהיטים. כך או כך, ישנן כיום לא מעט חברות הובלה מקצועיות ומומלצות שתוכלנה לספק את המענה המתאים ולבצע את פינוי והובלת הרהיטים למקומם החדש או החלופי. 

מפנה לבד? הנה כמה טיפים

  1. גיוס חברים למשימה – אם מדובר בשידה קטנה, תוכל לעשות את זה בעצמך, אך אם מדובר במספר רהיטים, כדאי מאד לגייס חברים שריריים וחזקים שיעזרו לך.
  2. לפנות זמן מתאים – קח בחשבון שייתכן ותצטרך להקדיש לטובת העניין לפחות כמה שעות או יום שלם (אם מדובר במספר רהיטים וגם במקום רחוק יותר המצריך ממך נסיעה ארוכה).
  3. תנאים מיוחדים – מומלץ לך לבדוק מראש האם אותם רהיטים שאתה רוצה להוביל ולהעביר למקום החדש אכן יעברו בהצלחה בדלת או במעלית. אם לא, כדאי לך לשקול הזמנת מנוף שיסייע בכך.
  4. השכרת הרכב המתאים – כדי לבצע את ההובלה באופן עצמאי, חשוב שיהיה ברשותך רכב מתאים. ולכן, השכרת רכב מסחרי, במקרים כאלה, היא חובה והיא זו שתאפשר לך, ולעוזרים לכך במשימה, לבצע את ההובלה בצורה הנכונה. 

לסיכום:

אז, נכון. אם יש לך ארון שאתה רוצה לפנות מהבית או אולי מקרר, ייתכן מאד שבעזרת חבר שרירי וחזק תוכל לעשות את זה בעצמך. יחד עם זאת, אם מוסיפים לכך את מחיר השכרת הרכב המסחרי המתאים, את הדלק, את הציוד שיעזור לכם לעשות את זה ואת כל מה שנלווה לכך, לפעמים עדיף להזמין חברת הובלות מקצועית, שתיקח על עצמה את המשימה.

צוות פינוי דירות
נכתב ע"י צוות פינוי דירות
אנו מקווים שנהניתם מהמאמר וגם שקיבלתם את התשובה שחיפשתם. אנו עושים כל מאמץ לתת לכם את התוכן הטוב ביותר, אם תמצאו טעות נשמח שצרו איתנו קשר בנושא.
מאמרים נוספים בקטגורית ניקיון הבית
תכולות דירה
מי קונה תכולות דירה?

פינוי תכולת דירה עשויה להתקיים בכמה וכמה סיטואציות. זה יכול להיות פינוי דירה לקראת מעבר, זה יכול להיות פינוי של דירת ירושה. זה גם יכול

קרא עוד »
Zero waste natural accessories for cleaning
הסרת כתמים מריפודים

גם עם תחזוקה יום יומית וניקוי חד שבועי, שטיחים וריפודי הריהוט הביתי זקוקים לניקוי מקצועי אחת לחצי שנה. הדבר נחוץ במיוחד עם מותקנים בבית שטיחים

קרא עוד »