פינוי רהיטים

עומדים לקראת שיפוצים וחייבים לפנות את הרהיטים מהבית? עוברים לחו"ל ורוצים להציע את הבית להשכרה ללא הרהיטים? פינוי רהיטים זה מה שאנחנו עושים.
צוות פינוי דירה

חייבים לפנות דירת ירושה העמוסה רהיטים? לא משנה מהי באמת הסיבה אשר לשמה אתם צריכים לפנות את הרהיטים הישנים מהבית. פינוי רהיטים, הוא פרויקט שעלול להיות מורכב מאוד. הן בגלל הכובד שלהם, הצורך בפירוק שלהם לפני הפינוי ולעיתים המיקום של הבית, בקומה גבוהה בהיעדר מעלית. אז איך מפנים את הרהיטים מהבית? בדיוק לשם כך אנחנו "צוות פינוי דירות" כאן.

פינוי רהיטים
פינוי רהיטים

פינוי רהיטים מהבית – איך עושים את זה הכי טוב?

הפינוי מתבצע כאמור במקרים שונים ובסיטואציות משתנות. חשוב לדון בכל מקרה לגופו. ולתכנן בצורה נכונה את הפינוי. כדי שהוא ייעשה בצורה הכי מהירה, הכי בטוחה, הכי טובה למבנה וגם הכי טובה לרהיט. (בהנחה שאתם עדיין רוצים לעשות בו שימוש עתידי כלשהו).

כאשר מדובר בפינוי רהיטים ישנים לצורך רכישה חדשה של רהיטים. אפשר יהיה לנתב את הרהיטים למכירה ביד שניה ואפשר יהיה גם לשלוח אותם לתרומה לנזקקים. אז ברור שאם זה המקרה, הרהיטים אמורים לעבור את הפירוק ואת האריזה בצורה בטוחה ונכונה עבורם. כדי שאפשר יהיה להרכיב אותם מחדש ולעשות בהם שוב שימוש.

מתי אנחנו מבצעים את הפינוי רהיטים מהבית?

השאלה הזו היא לגמרי לא רלוונטית. כי אנחנו מציעים את שירותינו בהתאם לצרכים שלכם. כך שאם מתאים לכם בשעה מסוימת, אנחנו נעשה את זה עבורכם באותו זמן. אם למשל מדובר במשרד פעיל שהשינוי והתחלופה של הרהיטים אמור להתבצע תוך כדי תנועה. והמשרד אמור להמשיך לתפקד כרגיל, הרי שהפינוי אמור להיערך בשעות אשר בהם המשרד סגור. או בזמנים בהם העומס במקום נמוך יותר. חשוב בכל מקרה שהפירוק והשינוע של הרהיטים לא יפגעו במשרד או בכל מה שיש במקום. רהיטים יכולים לדפוק קירות, לעקור פנלים, להרוס משקופים ובקיצור להותיר הרבה נזק.

כשאתם פונים אל אנשי מקצוע לצורך ביצוע הפינוי הרי שגם זה יילקח בחשבון.

יש מקרים אשר בהם הפינוי ייעשה בעזרת מנוף, ואז לא תמיד זה ידרוש פירוק של הרהיט.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו