פינוי דירות ירושה

צוות פינוי דירות יעזור לכם בתהליך פינוי דירות ירושה. אנו מבינים את הקושי איתו אתם מתמודדים, ואנו נעשה את זה קל עבורכם. ✔ פינוי בחינם ✔ פינוי מהיום להיום
צוות פינוי דירה

דירות ירושה – פינוי דירות ירושה יכול להיות תהליך מאוד קשה. זהו זמן מאוד רגיש, ונשארתם עם ערימה של זיכרונות בתוך דירה שאתם צריכים לפנות. וכן צריך לפנות אותה עם כל הצער, ולכן אנו צוות פינוי דירות נמצאים כאן ויכולים לעזור לכם בתהליך הפינוי של דירת הירושה. ולעשות לכם את זה קל יותר.

צוות פינוי דירות ירושה יטפל עבורכם בכל בלגאן!

במקרים מסוימים, ייתכן שהאדם שיצא מהדירה היה מאוד מבולגן ואין מי שינקה אחריו. אל דאגה – צוות פינוי דירות יטפל בכל בלגן שנשאר בדירת הירושה. הצוות ינקו את המקום כולו וישאירו אותו בדיוק כפי שהייתם רוצים, נקייה ומצוחצחת. כדי שתוכלו להשתמש בדירה לכל צורך, ותוכלו להציג אותה לדיירים החדשים שלה.

לא רוצים לא להשקיע הרבה זמן ומאמץ בטיפול בדירת הירושה? אנו מספקים שירות מקצועי ויעיל שיכול להגיע מהיום להיום. ולעזור לכם להיפטר מכל העומס שנותר בדירת הירושה

איך מתבצע תהליך הפינוי?

התהליך יהיה מאוד פשוט, אתם יוצרים איתנו קשר באחד מהדרכים כאן באתר. אנו מגיעים ומעריכים לכם את המצב של התכולה בדירה. ואז נוכל לבחור במסלול המתאים לכם.

מסלולים לפינוי דירת ירושה:

פינוי דירת ירושה בחינם – אנו יכולים לפנות לכם את הדירה ולהשאיר אותה נקייה ומצוחצחת. וכל זה בחינם, אנו נרוויח ממכירה של חפצים שווי ערך. וזה במידה והתכולה תהיה שוות ערך.


מסלול שני, לפנות את הדירה בתשלום – במידה ואנו נראה שאין כל ערך לתכולה או במקרה שיש לכם מה לעשות עם הציוד והוא שווה ערך עבורכם. אנו נגבה ממכם תשלום עבור העבודה של פינוי הדירה וניקיון יסודי.


תשלום עבור התכולה – במקרה שיש חפצים שווי ערך די גבוה ואנו רואים בו כשווה ערך עבורנו. אנו ניתן לכם הצעה עבור רכישת כל הציוד, וכמובן שנפנה הכל ונשאיר לכם דירה נקייה ומצוחצחת.

אנחנו עושים את זה קל

אם אתם זקוקים לעזרה בדירה שעברה בירושה, יש לנו את הצוות המתאים עבורכם. אנו הופכים את כל תהליך הפינוי לקל ומהיר, והכי חשוב יעיל. כדי שבסוף תקבלו דירה נקייה כמו חדשה. אנחנו חוסכים לך זמן וכסף, ועושים את זה.

מה החלק שלכם בתהליך הפינוי

משימה לא פשוטה , פינוי דירה שעברה בירושה היא אפילו משימה קשה ביותר עבור רוב האנשים.

הצעד הראשון הוא לברר מה יש בתוך הבית, אם אחד לא יודע את זה, הוא או היא צריכים לעשות רשימה של כל הפריטים בבית. חשוב גם לדעת כמה מקום יש בבית וכמה זמן תצטרכו כדי להעביר הכל.

חשוב מאוד שלא תשכחו דברים שהם הכרחיים בחיי היום יום שלכם. לדוגמה, אם יש לכם צמחים או חיות מחמד, כדאי לטפל בהם לפני שהם מתים ללא מים ומזון.

טיפ חשוב! עליכם להכין רשימה של כל הפריטים בתוך הבית ולצלם אותם. אתה גם צריך לרשום את כל הזיכרונות הקשורים לפריטים אלה, כמו גם את ערכם הכספי. זה צריך להיעשות לפני שתתחיל לארוז את החפצים שלך לפינוי.

משימות לפינוי יעיל

תהליך פינוי דירות אינו רק מעשה של העברת תכולת הבית לאתר פינוי פסולת. מדובר בפעולה מורכבת שצריך להיערך אליה כראוי. תהליך כולל ארבעה חלקים: הכנה, פינוי, אחסנה וניקיון. פרק ההכנה כולל את המשימות הבאות:

  1. זיהוי פריטים שעלולים להיות מסוכנים בדירה או בבית.
  2. הסכמה על מועד הפינוי עם בעל הבית או בעל הנכס.
  3. הכנת קופסאות, סימון אותן בתיאורי תוכן ומספרים.
  4. משימה נוספת היא אריזת פריטים לקופסאות לפי תיאור התוכן המוסכם.
  5. אריזת פריטים שאינם באריזה לתוך שקיות אשפה או מיכלים אחרים.
  6. תיוג כל קופסה/שקית עם מספר ותיאור התכולה בפנים.

תמונות של פינוי דירות ירושה לפני ואחרי

למה אנחנו צריכים את השירות הזה?

אתה תהיה עסוק בחיים היומיומיים שלך ברגע שאתה מקבל בירושה דירת ירושה. אולי אין לכם מושג מה לעשות עם הדירה, וייקח הרבה זמן עד שתחליטו מה לעשות איתה. אם אתם רוצים מוצא קל, צוות פינוי דירות יטפל בכל בלגן שנותר בדירת הירושה שלכם.

דירות ירושה מלאות בדרך כלל בחפצים אישיים שלא ניתן להיפטר מהם בקלות. צוות חברת פינוי דירות ירושה יעניק לכם שקט נפשי בכך שידאג להכל עבורכם!

  • צוות מקצועי ומנוסה המוכן לנקות ולתקן את הדירה בדיוק כמו שהייתה שלהם.
  • דו"ח מלאי ושמאות מקצועי שמטרתו לספק לך את רשימת כל הפריטים, הריהוט והאביזרים המצויים בדירתך שקיבלת בירושה.

השארת בלאגן היא לא אופציה לאף יורש. אם אתם רוצים להימנע מכך, ולהבטיח שהכל יטופל בבוא העת. למסור את המושכות למישהו אחר. אז חשוב לתכנן מראש ולהיעזר באנשי מקצוע המתמחים בשירותים אלו כמו שירותי פינוי דירות ירושה.

המצבים שאיתם מתמודדים כאשר מקבלים דירת ירושה

בחלק זה, נבחן את המכשולים הרבים שעובר יורש כאשר הוא נותר עם רכוש שאינו שלו. הם גם מספרים לנו על המאבקים שעומדים בפניהם בעת פינוי נכס.

הורשת דירות של אנשים שעברו הלאה היא משימה לא פשוטה. כשאתה יורש משהו של מישהו אחר, אתה צריך למצוא דרך לקבל ולהכיר בזה. אתה גם צריך לדעת איך להיפטר ממנו. זה הופך לקשה עוד יותר כאשר אתה לא יודע כמה זמן זה היה נטוש, או אם אנשים חיים בה באופן לא חוקי ללא ידיעתך במשך שנים.

1. הדירה צריכה שיפוץ דחוף

יש אנשים שיורשים דירות ונקלעים למצב קשה. הדירה במצב גרוע ודורשות שיפוץ!

שיפוץ בית עשוי להיות יקר ולאורך זמן. עם זאת, ישנם יתרונות רבים לשיפור איכות הדירה. אם אתם מחפשים למכור את הנכס שלכם בזמן הקרוב, לשיפוץ עשויה להיות השפעה משמעותית על הזמן שלוקח למציאת קונה. שיפוצים יכולים להעלות את ערכו של הנכס. על ידי הפיכתו למושך יותר עבור קונים פוטנציאליים. ואף עשוי לאפשר לכם לרשום את הנכס שלכם במחיר גבוה יותר ממה ששילמתם במקור.

2. להכניס דיירים לדירת הירושה המאובקת והישנה

אם אתם מחפשים דיירים לדירת הירושה שלכם, ישנן מספר דרכים לפתות אותם פנימה. ניקיון הוא הצעד העיקרי הראשון. תוכלו להפוך את הניקיון לאטרקטיבי יותר. וזה על ידי הוספת דברים כמו שכבת צבע טרייה או שטיח חדש. אתה יכול גם להציע שירותים מיוחדים כמו בריכה או מנוי לחדר כושר כדי לפתות דיירים פוטנציאליים לעבור לגור.

3. הקושי להיפטר מהדברים בעלי ערך סנטימנטי עבורך

עבור אנשים רבים, החפצים בבית הוריהם חדורים בזיכרונות של חגים, ביקורים וצחוקים. אבל אי אפשר להציל הכל. הצטברות של שנים יכולה לגרום לבית להרגיש צפוף ולהתחיל לפענח את ההיסטוריה של המשפחה. לפעמים צריך לקבל החלטה: אילו זיכרונות יישארו איתך ואילו זיכרונות יוסרו. וזה אחד הקשיים שמתמודדים איתם לאחר קבלת דירת ירושה.

היציאה מבית המשפחה היא תמיד קשה, אבל כשאתה מקבל ירושה יש עוד דברים לחשוב עליהם. אתה צריך להבין איך לחלק את כל הרהיטים המשפחתיים וחפצים אחרים, למצוא דרך להיפטר מכל מה שאתה לא רוצה, ואולי אפילו צריך עזרה בהעברת הכל.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו