פינוי מוצרי חשמל

קניתם מקרר חדש וצריכים לפנות את הישן? מדיח הכלים כבר לא ממש משרת אתכם ואתם רוצים להוציא אותו מהבית? פינוי מוצרי חשמל זה מה שאנחנו עושים.
צוות פינוי דירה

לא תמיד יש לכם את המשאבים ואת היכולת לבצע את הפינוי בכוחות עצמכם. הבעיה היא שאתם גם לא רואים כל הצדקה לשלם על פינוי של מוצרי חשמל. הפינוי של מכשיר חשמלי מהבית הוא לא חייב להיות כל כך מורכב.

"צוות פינוי דירות" מביאה לכם כאן את הפתרון המלא והמושלם.

פינוי מוצרי חשמל על ידי אנשי מקצוע מתחום הפינוי. כאשר הפינוי ייעשה בצורה הכי מהירה וגם הכי מקצועית. ההפתעה הגדולה היא שזה לא חייב לעלות לכם כסף. איך זה עובד?

פינוי מוצרי חשמל בלי תשלום – כן. יש דבר כזה!

אנחנו מפנים עבורכם את המוצר החשמלי. ובמידה והוא עדיין תקין או שיש אפשרות לטפל בו ולהחזיר אותו לתפעול תקין. אנחנו נמכור אותו הלאה וכך נרוויח את שכרינו על הפינוי שנעשה.

אז כל מה שאתם צריכים לעשות. כאשר אתם מבקשים להוציא מהבית מוצר חשמלי זה או אחר. פשוט לפנות אלינו, לדווח לנו על מה בדיוק מדובר, אנחנו נבוא. נראה את המוצר או את המכשיר, ונגבש את תוכנית הפינוי המתאימה בהתאם לערך של המוצר החשמלי.

פינוי אחראי ומקצועי

אז אולי זה נראה לכם שאין כאן כל צורך באנשי מקצוע מומחים ומקצועיים במיוחד. אך זה לא באמת נכון. פינוי של מוצר חשמלי שנעשה שלא באופן אחראי, עשוי להותיר נזק בבית. אם זו פגיעה בתשתיות אשר מהן מנותקת המכונה בעת הפינוי ואם זה פגיעה בבית עצמו, בקירות, במשקופים, בדלתות, בעקבות פינוי מוצר חשמלי גדול באופן לא נכון.

אנחנו כצוות מיומן באופן ספציפי לתחום הזה מסוגלים להבטיח, כי מדובר בפינוי זהיר במיוחד שיסייע לכם לשמור על הבית. זה אומר שאם מדובר במקרר גדול שלא עובר מפתח המטבח או מפתח הבית. אנחנו נפרק אותו בצורה מהירה ונכונה כדי שאפשר יהיה לבצע את הפינוי ללא כל נזק לרכוש הביתי שלכם.

אז הבנתם שכל התחום הזה של פינוי מוצרי חשמל מהבית זה בהחלט עניין למקצוענים ולכן, ההמלצה היא שלא לנסות לעשות את זה לבד.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו