פינוי אגרנות כפייתית

בעזרת צוות פינוי דירות תוכלו סוף סוף להיפטר מהעומס בבית. אנו נעזור לכם לבחור מה צריך לשמור ומה צריך ללכת. פינוי אגרנות כפייתית זה משהו אנו מתמחים בו. כיצד אנו יכולים לעזור לכם לפנות את האגרנות הזאת? ואיך זה עובד? המשיכו לקרוא
צוות פינוי דירה

יש לנו צוות מומחים, "צוות פינוי דירות" אשר יעריך בקפידה את המצב ויספק לך פתרון המותאם לצורך פינוי אגרנות כפייתית. המטרה שלנו היא לעזור לך לחיות חיים נטולי עומס על ידי סילוק כל הדברים שאין לכם צורך בהם, וארגון יעיל יותר לאחסון חפצים שיש לכם צורך בהם.

מה היא אגרנות כפייתית?

אגירה כפייתית היא הפרעה שאנשים לא יכולים להפסיק לצבור דברים. הם אוספים כל דבר וכל מה שהם מוצאים, גם אם הם לא צריכים את זה. אגירה כפייתית עלולה להוביל לסיבוכים רבים כמו בעיות בריאותיות וסכנות שריפה. וזה מביא אותם למצב קשה בו הם זקוקים לרוב לעזרה של מישהו אחר על מנת לפנות את ביתם מטעמי בטיחות.

אנו בצוות פינוי דירות מסייעים לכם בפינוי אגירה כפייתית ונוכל להעניק סיוע גם בניקיון וארגון לאחר סיום התהליך!

תהליך פינוי אגרנות כפייתית

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם אגירה כפייתית היא להיפטר מהכל ולהתחיל מחדש, אבל זה קל יותר לומר מאשר לעשות עבור מי שנפגע מכך קשות. החוכמה היא להתחיל לאט. קח צעד אחד בכל פעם ופעל בהדרגה להיפטר מכמה שיותר.

הצעד הראשון הוא מציאת מטפל, שיעזור לאדם להבין מה גורם להתנהגויות האגירה הזו. הם גם ילמדו אותם כיצד להתמודד עם הדחפים הללו מבלי לחזור לבלגן או לאשפה כפתרון. אותו אגרן זקוק לתמיכה מבני משפחה וחברים וכן מאנשי מקצוע על מנת שתהליך זה יעבוד.

התהליך עובד כך:

לאחר שהבנתם שזה לא טוב עבורכם, אתם יוצרים אתנו קשר. אנו מגיעים לדירה לראות את המצב ולהעריך את שווי האוסף.

נחליט באיזה מסלול אתם צריכים לבחור:

המסלול של פינוי אגירה כפייתית בחינם – אנו יכולים לפנות לכם את הדירה ולהשאיר אותה נקייה ומצוחצחת. וכל זה בחינם, אנו נרוויח ממכירה של חפצים שווי ערך. וזה במידה והתכולה תהיה שוות ערך.

המסלול של פינוי אגירה כפייתית בתשלום – במידה ואנו נראה שאין כל ערך לתכולה או במקרה שיש לכם מה לעשות עם הציוד והוא שווה ערך עבורכם. אנו נגבה ממכם תשלום עבור העבודה של פינוי הדירה וניקיון יסודי.

המסלול שבו אנו משלמים לכם על התכולה – במקרה שיש חפצים שווי ערך די גבוה ואנו רואים בו כשווה ערך עבורנו. אנו ניתן לכם הצעה עבור רכישת כל הציוד, וכמובן שנפנה הכל ונשאיר לכם דירה נקייה ומצוחצחת.

אנחנו החברה הטובה ביותר לעזור לכם בפינוי אגירה כפייתית.

היתרונות בפינוי דירה עם צוות פינוי דירות הם מאוד ברורים:

  • יתרון ראשון – אנו מציעים פינוי בחינם.
  • דבר שני – הדירה תישאר נקייה ומצוחצחת לאחר הפינוי.
  • יתרון שלישי – יש לנו תמיד צוות פנוי שיכול להגיע מהיום להיום.

לא משנה כמה זמן נשאר לכם, אנחנו נמצא פתרון לבעיה שלכם. אנחנו יכולים לעזור לך גם בארגון ופיזור. צור אתנו קשר עכשיו!

מתי פונים לצוות פינוי דירות:

כאשר דירת האגרן תהיה מוכנה, תצטרכו לפנות אלינו.

בשל חומרת התנהגות האגירה, יכול להיות מאוד קשה לאגרנים לנקות את בתיהם ולשחרר את החפצים שאין להם שום ערך. ולכן הצוות שלנו פיתח תוכנית שיטתית שיכולה לעזור להם להשיג את מטרותיהם לסביבה מאורגנת יותר.

אנו מספקים: פינוי אשפה ופסולת, פינוי פריטים ורהיטים גדולים, ניקיון מוסך ואזור השלכת, ושירותי פינוי אי סדר.

אגירה כפייתית היא הפרעה נפשית כאשר למישהו יש דחף מוגזם לאגור חפצים. יכול להיות שיש להם גם חוסר יכולת להיפרד מדברים שהם לא צריכים. אם אתם זקוקים לעזרה בפינוי אגירה כפייתית, פנו אלינו בטלפון.

למה אגרנות כפייתית היא לא טובה לכם?

אגירה היא פעולה של צבירת חפצים עד כדי כך שהם מבלבלים חללים בתוך ביתם, ופוגעים פיזית ביכולתם להשתמש בהם. זה קשור לעתים קרובות עם OCD, חרדה או דיכאון. זהו מקרה קיצוני של עומס וחשוב לאגרנים כפייתיים להיפטר מכל הבלגאן שיש בביתם.

אדם עם אגירה כפייתית צריך להיפטר מכל הבלגן שצבר. חללים בבתיהם עשויים להיות לא שימושיים בשל כך. וייתכן מאוד שהם לא יוכלו למצוא את חפציהם. ולכן זו סיבה שחשוב להיפטר מכל האגירה הזאת כי זה יכול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

אגירה כפייתית היא מחלת נפש הגורמת להצטברות קיצונית של חפצים, חללים ואנשים. במצב זה, האגרן הכפייתי אינו יכול להשליך אף אחד מחפציו גם אם אין בו צורך או רצוי יותר.

תמונות של מצבים גרועים של אגירה כפייתית

אגרנים כפייתיים אתם לא לבד

הצורה הנפוצה ביותר של אגירה כפייתית היא מהסוג שגורם לבלגן קיצוני. אגירה כפייתית משפיעה על כ-2% מהאוכלוסייה, ומאופיינת בקושי מתמשך להשליך דברים שרוב האנשים לא היו מתקשים להיפטר מהם.

קשה לדעת כמה אנשים סובלים מאגרנות כפייתית, אך ההערכה היא שבערך 1-2% מהאוכלוסייה סובלים ממצב זה. הצורה הנפוצה ביותר של אגירה כפייתית היא מהסוג שגורם לבלגן קיצוני. אגירה כפייתית משפיעה על כ-2% מהאוכלוסייה, ומאופיינת בקושי מתמשך להשליך דברים שרוב האנשים לא היו מתקשים להיפטר מהם.

הפרעה זו יכולה להיות קשורה למצבים פסיכולוגיים שונים כגון הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית או דיכאון מג'ורי.

אולי יעניין אותך לקרוא:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו