פינוי מקלטים

המקלט שלכם משמש כמחסן עבור כל דיירי הבניין? ואתם לא יודעים איך להתחיל לפנות אותו? הכירו את הצוות שלנו שמתמחה בעבודות פינוי מקלטים. לדעת יותר
צוות פינוי דירה

נדמה שכולנו מכירים את המציאות הזו אשר בה המקלט בבניין עובר תוך זמן קצר להיות מחסן. לכולנו יש פריטים מיותרים בבית ואם יש חדר גדול העומד ריק, אנחנו ממהרים לנצל אותו. פינוי מקלטים ע"י "צוות פינוי דירות" זה שירות מבוקש בישראל.

אך ברור כי במדינה שלנו בה האירועים הביטחוניים אינם נדירים, חובה לשמור על מקלט מוכן שיהיה פנוי וריק מכל חפץ מיותר.

פינוי מקלטים זה שירות שמעניק לכל הדיירים בבניין תחושה בטוחה ושקט נפשי כאשר הם יודעים שעל כל צרה שלא טובה, המקלט יהיה ערוך ומוכן לשהייה.

פינוי מקלט זה סיפור שעשוי להיות מאוד מורכב. במיוחד אם מדובר במקלט שאותו הזנחתם משך שנים רבות. המקום מתמלא בחפצים שלא כולם כשירים למטרה כלשהי. הרבה מאוד אבק, יובש ומחנק באוויר וקושי רציני לטפל בכל מה שקורה שם.

זה הזמן וזה המקום להכניס לתמונה את אנשי המקצוע.

מקלט
פינוי מקלטים

המומחים שיפנו עבורכם את המקלט

פינוי מקלט שנעשה באופן עצמאי עשוי לארוך הרבה מאוד זמן. מאות ואלפי פריטים המגובבים שם לעיתים גם בחוסר סדר. יחייב אתכם לעמול שעות רבות עד שתצליחו לשזוף את הקרקע ואת הקירות  של המקלט.

אחר כך עדיין יהיה שלב המיון. יהיו חפצים שעדיין ערכיים, אותם יהיה על הדיירים לארוז ולשנע למקום אחר. כשזה עשוי להיות סיפור ארוך מאוד ומייגע לא פחות.

כאשר אתם פונים אלינו, אנשי המקצוע בתחום הזה של פינוי מבנים. אתם למעשה נהנים משירות מהיר מאוד. שירות שנעשה בצורה מקצועית מאוד וכל הפריטים שיוצאו החוצה אף יקבלו את הטיפול ההולם והמתאים.

כך שאם יש פריטים שצריך לשנע למקום חילופי, אנחנו נארוז אותם היטב ונדאג לביצוע הפינוי. אנחנו גם נעביר את כל הפריטים שאין לכם בהם כל צורך ישירות אל פח האשפה. כאשר כל השירות ייעשה תוך תיאום מלא עם כל הדיירים.

חשוב לציין שאנחנו מקפידים על עבודה שקטה ונקייה. כדי לא להפריע לשגרת החיים של הדיירים בבניין.

מלבד הפינוי אנחנו גם מבצעים ניקיון יסודי של המקלט על מנת שתקבלו אותו נוצץ נקי וריחני.

אל תתעסקו עם זה לבד

גם אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ולפנות בכוחות עצמכם את המשרד. אנחנו ממש לא ממליצים לכם לעשות את זה. כי במקלטים אשר בהם ישנם חפצים רבים שלא זזו ממקומם משך עשרות שנים. ההרמה של החפצים עלולה לחשוף פריטים עם חלקים או פינות חדות שעלולים לפגוע בכם. חפצים כבדים עלולים ליפול על ראשכם. וכמובן שגם מכרסמים ומזיקים שונים עשויים להפתיע אתכם במהלך ביצוע העבודה. אתם באמת רוצים את זה? לא ממש בטוח.

כאשר אנשי מקצוע יעשו עבורכם את העבודה, התוצאה תהיה הרבה יותר יעילה בלי כל הכאב ראש והלחץ מפני ביצוע העבודה המורכבת הזו.

הגופים הממשלתיים מחייבים

למעשה פינוי מקלטים זה לא סתם עניין אסתטי שבא מצד רצונם הפרטי של הדיירים. מדובר בדרישה הגיונית מאוד שהיא כמובן גם חוקית מטעם מכבי האש. פעמים רבות מתקיימות בדיקות תקופתיות של הבניין ושל המקלטים. כאשר בזמנים אלו נקבע הצורך בביצוע השיפורים הנדרשים במבנה. לא פעם קורה והדיירים ננזפים קשות בגלל המראה המוזנח של המקלט. כאשר לעיתים הם אפילו נאלצים לשלם קנס על כך.

אז מהרו להזמין שירות לפינוי המקלט אתם עשויים לחסוך מעצמכם את תשלומי הקנס המיותרים.

לאחר הפינוי יתבצע ניקוי יסודי של המקלט. כאשר אחריו תוכלו לסדר אותו מחדש. ולאפסן בו בצורה מסודרת מאוד, את כל מה שאתם רוצים להשאיר במקלט. תוכלו כמובן להשליך לפח או לשלוח למחזור את החפצים שכבר אין לכם צורך בהם.

צוות פינוי דירות לשירותכם גם לפינוי המקלט

המקלט שלכם משמש כמחסן עבור כל דיירי הבניין? אתם לא יודעים איך להתחיל לפנות אותו מחפצים? העגלה של התינוק שכבר מזמן אבא בעצמו. ארונות ישנים ששימשו אתכם בתחילת הדרך וכבר מזמן לא שווים כלום. שטיחים מעופשים, מחשבים שכבר לגמרי לא קיימים בשוק, ספרים ישנים ומי יודע מה עוד…

העיסוק עם כל אלו כאשר זה כולל גם אריזה ושינוע של המוצרים השווים. זהו עיסוק מתיש וקשה מאוד. אתם מוזמנים להיעזר בשירות של צוות פינוי דירות. אתם תיהנו מעבודה של אנשי מקצוע שיובילו בסופו של דבר לפינוי הכי מהיר וגם הכי יעיל.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו