פינוי משרדים

רוצים לחדש את הרהיטים במשרד ונתקעתם עם הריהוט הישן? מתכוננים למעבר למשרד חדש ומתקשים להתמודד עם פינוי המשרד הישן? הזמינו את צוות פינוי דירות
צוות פינוי דירה

אז כאן יש את האפשרות להזמין סבלים שיגררו הכול החוצה ובכך יסתיים הסיפור. אתם תצטרכו להחליט מי לשבט ומי לחסד, כלומר מה לאשפה ומה אתם רוצים לקחת אתכם למשרד החדש. אז איך זה מתבצע והאם ואיך לעשות את הפינוי משרדים. "צוות פינוי דירות" מסביר לכם הכל כאן.

האם כדאי לבצע כך את הפינוי?

אז ראשית מדובר בפינוי שיעלה לכם כסף כי הסבלים כמובן לא עובדים בחינם. מעבר לכך, הטיפול בכל החפצים, ההחלטה מה למכור ולמי למכור, מה לזרוק ומה לקחת אתכם זה בהחלט סיפור גדול ומורכב.

כאן בדיוק נמצא המקום שלנו. אצלינו אתם יכולים להגיע לפינוי מהיר ומוצלח מאוד של המשרד שלכם כאשר לא תמיד זה יעלה לכם כסף.

תודו שזה כבר נשמע מפתיע. פינוי משרד שלא יעלה כסף? איך זה יכול להיות?

פינוי משרדים
פינוי משרדים

המסלולים של פינוי משרדים

פינוי בלי תשלום – התחדשתם בריהוט חדש ואין לכם מה לעשות עם הריהוט הישן? אם מדובר ברהיטים טובים שעד אתמול היו עוד רלוונטיים עבורכם. אתם ממש לא יכולים לזרוק אותם לאשפה. כאן תוכלו להיעזר בשירותי הפינוי שלנו שגם לא יעלו לכם כסף. כי אנחנו נרוקן עבורכם את המשרד, לקראת קבלת הציוד החדש. ואת זה הישן אנחנו נדאג למכור. זה למעשה יהיה הרווח שלנו מכל הסיפור והשכר על העבודה. משתלם, לא? אתם מרוויחים גם את הפינוי וגם מתפטרים מהעיסוק המעצבן הכרוך בטיפול במכירת הריהוט הישן.

פינוי בתשלום – אם הרהיטים ושאר הפריטים שבמשרד כבר ממש לא שווים כלום. או שאתם מבקשים לשנע אותו למשרד החדש אליו אתם עוברים בשעה טובה. הרי שלא נוכל למכור דבר. במקרים מהסוג הזה, יהיה עליכם לשלם על העבודה.

אך זה בהחלט משתלם גם כך. כי פינוי של משרד עשוי לארוך הרבה מאוד זמן. כאשר לעיתים זה יהיה על חשבון זמן העבודה והפעילות של המשרד. מעבר לכך, מדובר בהעברה של כל פריט למקום הראוי לו, אם לאשפה ואם למשרד החדש. זה בהחלט עשוי לארוך ימים ושבועות ארוכים.

תנו למומחים לעשות את העבודה

אז זה לא באמת משנה מהו המסלול שאתם בוחרים, בעזרת אנשי המקצוע של "צוות פינוי דירות", הפינוי נעשה הרבה יותר מהיר, ומקצועי. הוא גם הרבה יותר זהיר ואפקטיבי.

כי לצוות המקצועי יש את הניסיון הנדרש בתחום הזה של העברת ציוד ממקום למקום. הצוות יודע איך לארוז כל רהיט וכל מחשב בצורה שהם לא יינזקו ויעברו בשלום ליעד החדש.

מלבד זאת חשוב לזכור. במקרים רבים הפינוי מתבצע במשרד שהוא ממשיך להיות פעיל כאשר המלאכה אמורה להתבצע תוך כדי תנועה. האומנות של בעלי המלאכה היא לבצע את המעבר בצורה כזו שהשגרה לא תופר ולא תופרע. זה כולל עבודה בשעות הערב והלילה. כאשר המקום אינו פעיל וזה אומר גם עבודה שקטה, מהירה ויעילה כדי לא להפריע להתנהלות במקום. חשוב לזכור כי בבנייני משרדים יש עוד משרדים וחשוב לבצע את המעבר בלי לפגוע במרחבים המשותפים.

אנשי מקצוע מיומנים יצליחו לעשות את זה בצורה הכי טובה.

פינוי משרדים גם במקום עם תנאי עבודה קשים

קורה לא פעם ואנחנו מתבקשים לבוא לפנות משרד נטוש השוכן בתוך מבנה ישן. הפינוי הוא כמובן לא מהקלים. הוא כרוך בעיסוק עם חפצים שבורים ומאובקים מאוד. תחושה של מחנק באוויר וטיפול בחפצים מעופשים שכבר מזמן לא עשו בהם שימוש.

תוסיפו לזה את העובדה שברוב המשרדים הישנים אין מעליות. אם המשרד שוכן בקומה גבוהה. יהיה צורך בפינוי שייעשה בצורה שונה כדי להתפטר מכל מה שיש בתוך המשרד.

לרוב ייעשה שימוש במנוף על מנת לסלק את כל החפצים מתוך המשרד ולהורידם אל מחוץ למבנה.

פינוי משרדים זה אנחנו

המשרד עמוס בפריטים שאין בהם כל שימוש? פקס ישן שמי בכלל זוכר מהו. מסכי מחשב מסורבלים ומגושמים שכבר מזמן לא משמשים אתכם. קלסרים גדושים במסמכים שלגמרי לא רלוונטיים עוד, מכונת קפה שיצאה מכלל שימוש לפני שנים ורהיטים מרופטים שסתם תופסים מקום יקר?

פנו אלינו. אנחנו נפנה את המשרד במהירות ונותיר אותו אחרינו כשהוא נקי ומצוחצח!

אולי יעניין אותך לקרוא:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו