פינוי ספות

אתם מבינים שלקראת הגעתם של הספות החדשות, אתם חייבים להתארגן עם הפינוי של הספות הישנות. מה עושים? הכירו את צוות פינוי דירות שיעשה לכם חיים קלים
צוות פינוי דירה

הספה והכורסאות הם מהרהיטים המרכזיים בכל בית ובכל סלון. הם קיימים גם במשרדים אקסקלוסיביים, גם בבתי מלון, גם בגני אירועים ועוד. "צוות פינוי דירות" מסבירה לכם כאן הכל על פינוי ספות.

העניין עם הספות הוא שהם לא תמיד נשארים יפים ובמקרים רבים אנחנו כבר לא מוצאים כל דרך לשפץ אותם או אפילו רק לנקות אותם עד שאנחנו מגיעים למסקנה שאין לספות הללו יותר מה לחפש אצלינו ואנחנו רוצים להתחדש.

אז בגיל ובששון אנחנו בוחרים את הספות החדשות שיפנקו אותנו בשנים הבאות. הבעיה היא שאנחנו חייבים להכין מקום לספות החדשות ולא להיזכר בספות הישנות. רק כאשר המוביל כבר מודיע לנו שהוא בדרך עם הספות החדשות.

אתם מבינים שלקראת הגעתם של הספות החדשות, אתם חייבים להתארגן עם הפינוי של הספות הישנות.

פינוי ספות

השאלה היא איך אתם מתכננים לעשות את זה?

אם הספות עדיין במצב תקין, תרצו אולי למסור אותו לנזקקים. או אפילו לנסות למכור אותו בשוק יד שניה. זה יכול להיות סיפור קצת מורכב. כי לא תמיד יש לכם את הכתובות של הנזקקים או את אמצעי ההתקשרות. עם חנויות המציעות רהיטים יד שניה.

תוסיפו על זה את הצורך לשנע את הרהיטים למקומות הללו. ותקבלו סיפור ממש מורכב הדורש הרבה משאבים והרבה כוח אדם.

צוות פינוי דירות לשירותכם

כאן בדיוק מגיע המקום שלנו. אנחנו מציעים את השירות של פינוי הספות הישנות כאשר לא תצטרכו לעשות דבר. אנחנו נגיע אליכם, נפנה את הספה בצורה הכי בטוחה והכי מקצועית. מתוך הקפדה שלא לפגוע בספה. אם יהיה צורך בשימוש במנוף, נביא גם אותו ונדאג לכך שהספה תפונה בצורה מושלמת. בלי כל נזק בדרך.

אנחנו גם נעביר את הספה ליעד הרצוי מבחינתכם.

פינוי ספה בלי תשלום

ישנה גם אפשרות של פינוי שייעשה ללא תשלום כלל.

אם אין לכם תוכנית מיוחדת לספה והיא עדיין במצב תקין. אנחנו נמכור אותו עבורכם וזה יהיה השכר שלנו על הפינוי ועל השינוע של הספה.

במידה ואתם רוצים לפנות מהר את הספה מהבית. מבלי להסתבך עם מכירה שלו, אנחנו הכתובת.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו
תכולות דירה
מי קונה תכולות דירה?

פינוי תכולת דירה עשויה להתקיים בכמה וכמה סיטואציות. זה יכול להיות פינוי דירה לקראת מעבר, זה יכול להיות פינוי של דירת ירושה. זה גם יכול

קרא עוד »