פינוי ארונות

שירותי פינוי ארונות: אנחנו נסייע לכם גם בפינוי התכולה של הארונות וגם בפינוי הארונות עצמם. והמחיר על השירות? תלוי. יש מקרים שזה יהיה לגמרי בחינם!
צוות פינוי דירה

התחדשתם בארון חדש ואתם רוצים להתפטר מהארון הישן? אתם עוברים דירה ורוצים להעביר את הארון לדירה החדשה? אתם מפנים דירת ירושה והרהיטים הישנים מקשים עליכם את המלאכה? פינוי ארונות זו בדיוק המומחיות שלנו – "צוות פינוי דירות" מסביר לכם בפוסט זה איך וכיצד זה עובד?.

פינוי ארונות
פינוי ארונות

איך זה עובד?

פינוי ארונות זה לא תמיד סיפור קל (תרתי משמע)

לא פעם אנחנו נדרשים לפנות ארונות מהחפצים המאוכלסים בתוכם כאשר זה לא תמיד יהיה סיפור פשוט. אם מדובר בארון קיר גדול בו אפסנו משך עשרות שנים אינספור חפצים, הרי שהסיפור עשוי להפוך למורכב ומתיש במיוחד. אם מדובר בדירת ירושה הרי שמתווסף כאן גם הקושי הנפשי והרגשי. מה שלא יהיה פינוי ארון מתכולתו הוא בהחלט סיפור מורכב. לרוב, כאשר מדובר בדירת ירושה יהיה גם צורך בפינוי הארון עצמו מתוך הבית.

לעיתים הפינוי הוא דווקא מהדירה שלכם כאשר אתם רוצים להחליף את הארון הישן בחדש או שאתם עוברים לחו"ל למשך תקופה ואתם רוצים להשכיר את הדירה ללא הרהיטים. יש סיטואציות נוספות אשר אלה מחייבות פינוי רהיטים מתוך הבית או המשרד. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

פינוי ארונות על ידי צוות של פינוי מבנים

אנחנו מציעים את השירות הייחודי של פינוי ארונות מתוך כל מבנה שהוא. בין אם מדובר במשרד ישן ובין אם זו דירת ירושה מאובקת. לא משנה באיזו קומה הארון שוכן ולא רלוונטי אם יש מעלית או לא. תשאירו את העבודה הקשה בשבילנו! כי הפינוי היא המומחיות שלנו.

כמה זה עולה?

אז כאן אנחנו נדרשים לסוגיה של התשלום עבור השירות.

חשוב להבין. פינוי כמו של ארון שכבר לא יצלח לכלום ומקומו הבלעדי הוא רק באשפה. שירות כזה של פינוי יעלה לכם כמו כל שירות הובלה מהסוג הזה. אך אם מדובר בארון שהוא בעל ערך. ואנחנו נוכל להציע אותו למכירה כמו שהוא או לאחר שיפוץ בהשקעה סבירה הרי שיהיו מקרים בהם לא תידרשו לשלם כלל על השירות ואת הרווח אנחנו נפיק מהמכירה של הארון.

אולי יעניין אותך לקרוא:

איך עובד התהליך עם צוות פינוי דירות?

1
יוצרים קשר כבר עכשיו

חייגו או השאירו פרטים, כדי להבין בדיוק מה מתאים לכם.

2
בוחרים במסלול המתאים

אנו יכולים לפנות את הדירה שלכם בחינם או בתשלום. זה תלוי בשווי וערך התכולה.

3
צוות הפינוי כבר אצלכם

אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום, ולפנות את הדירה ולהשאיר אותה נקייה עם ריח של חדש.

נשמע מתאים? בואו נתקדם…
מהאחרונים בבלוג שלנו